• Rada pedagogiczna

      • Dyrektor Szkoły Krasoń Arkadiusz – informatyka, technika , wychowanie fizyczne
        Wicedyrektor Szkoły  Kowalska Katarzyna – matematyka, informatyka

        Wicedyrektor Szkoły Chycka Agnieszka

         

        Ałaszewska Magdalena - nauczyciel wspomagający

        Barańska Anna - nauczyciel wspomagający

        Barańska Lucyna - język angielski

        Bartczak Piotr - nauczyciel wspomagający
        Bąbel Grzegorz - religia

        Bednarska Jolanta - język angielski

        Bielińska Barbara - język niemiecki
        Bocheńska Nina - wychowanie fizyczne
        Cukiernik Dorota – logopeda
        Cywińska Martyna – nauczyciel wspomagający
        Czabańska Maria – język angielski

        Dędek Maria Anna - historia, wiedza o społeczeństwie
        Fila Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
        Filipczak Tomasz – biblioteka szkolna

        Gnyp Renata - świetlica szkolna
        Gorzędowska Marzena – edukacja wczesnoszkolna
        Grabowska Anna – edukacja wczesnoszkolna
        Jabłecka Jolanta – matematyka
        Jachimczak Izabela – język angielski
        Jankowska Beata – informatyka, technika
        Jureńczyk Kamila – historia

        Kamiński Piotr - religia
        Kiełbik Jarosław – religia
        Klekowska Żaneta – świetlica szkolna
        Kluczyńska – Musiał Renata – język polski

        Kobylarz Iga - edukacja wczesnoszkolna
        Kobylnik Piotr – świetlica szkolna, informatyka

        Kowalewski Dawid - religia
        Kubiak Agnieszka – świetlica szkolna, zajęcia rewalidacyjne
        Kubik Anna – zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
        Krawczyk Aneta – edukacja wczesnoszkolna
        Kukulska Agata – wychowanie fizyczne, chemia

        Kukulski Robert - świetlica szkolna

        Krzynówek Maria - matematyka
        Librowska Anna – świetlica szkolna
        Librowska Ewa – edukacja wczesnoszkolna
        Maniecka Anna – język polski
        Marusińska Liliana – pedagog szkolny
        Marczak Marzena – edukacja wczesnoszkolna

        Miastkowska Krystyna - język angielski, biologia
        Misztald Romualda – zajęcia rewalidacyjne
        Misztela Agnieszka – świetlica szkolna

        Nowak Ewelina - nauczyciel wspomagający
        Nowicka Dorota – biologia, geografia
        Ościk Magdalena – kierownik świetlicy i stołówki szkolnej, język niemiecki
        Pawelec Aleksandra – fizyka
        Pielużek Mariola – świetlica szkolna
        Pregiel Anna – język angielski
        Radojewska–Pechta Marlena – świetlica szkolna
        Rakowska - Kister Ewa – język polski, historia
        Rawicka Dorota – matematyka, przyroda
        Rawicka Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
        Rzepecki Mirosław - wychowanie fizyczne

        Sadura Małgorzata - plastyka
        Salwa Anna – edukacja wczesnoszkolna
        Sawicka Agnieszka – świetlica szkolna
        Siewierska Anna – wychowanie fizyczne
        Siewierski Marek – wychowanie fizyczne
        Słodkowicz Lidia – język polski

        Soja Małgorzata - świetlica szkolna
        Stanios Lidia – edukacja wczesnoszkolna
        Stankiewicz Anna – edukacja wczesnoszkolna
        Szelka Małgorzata – przyroda, biologia

        Szulc Małgorzata - język polski
        Szydziak Anna – edukacja wczesnoszkolna
        Święcicka Justyna – biblioteka szkolna
        Turkowska Ewa – język niemiecki
        Turniak Renata – wychowanie fizyczne
        Urbanik Bożena – matematyka
        Wawrzyńczak Halina – przyroda, wdż, geografia

        Woźniak Ewa -wychowanie do życia w rodzinie

        Woźniak Małgorzata - matematyka
        Woźniakiewicz Alicja – język angielski
        Zawada Aneta – informatyka, matematyka
        Ziemba Agnieszka – chemia, wychowanie fizyczne
        Ziemba Renata – plastyka, muzyka
        Zyzik Agnieszka – świetlica szkolna
        Żak Beata – pedagog szkolny