Rada pedagogiczna
RADA PEDAGOGICZNA – ROK SZKOLNY 2023/2024
1. Treścińska-Niemczyk Magdalena – dyrektor szkoły
2. Sadura Małgorzata – wicedyrektor szkoły, plastyka, świetlica szkolna
3. Ałaszewska Magdalena – język niemiecki, rewalidacja
4. Barańska Anna – edukacja wczesnoszkolna
5. Barańska Lucyna – język angielski
6. Bąbel Grzegorz – religia
7. Bielińska Barbara – język niemiecki, świetlica szkolna
8. Bocheńska Nina – wychowanie fizyczne
9. Chycka Agnieszka – pedagog szkolny, zajęcia korekcyjno- kompensacyjne
10. Cukiernik Dorota – logopeda
11. Czabańska Maria – język angielski
12. Fila Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
13. Filipczak Tomasz – biblioteka szkolna, świetlica szkolna
14. Gnyp Renata – język angielski, świetlica szkolna
15. Gorzędowska Marzena – edukacja wczesnoszkolna
16. Jachimczak Izabela – język angielski
17. Jachimczak Monika – pedagog specjalny, świetlica szkolna, rewalidacja
18. Jankowska Beata – informatyka, technika, świetlica szkolna
19. Kadir Alan – świetlica szkolna
20. Kaniowska Małgorzata – nauczyciel wspomagający, świetlica szkolna
21. Kiełbik Jarosław – religia
22. Klekowska Żaneta-świetlica szkolna
23. Kluczyńska – Musiał Renata – język polski, kaligrafia
24. Kobylarz Iga – edukacja wczesnoszkolna
25. Kowalewski Dawid – religia
26. Kowalska Katarzyna – matematyka, kreatywna matematyka
27. Krasoń Arkadiusz – informatyka, świat komputerów, świetlica szkolna
28. Krawczyk Aneta – edukacja wczesnoszkolna
29. Kubiak Agnieszka –edukacja wczesnoszkolna
30. Kukulska Agata-chemia, wychowanie fizyczne, EDB, świetlica szkolna
31. Kurzawska Maria – zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, świetlica szkolna
32. Librowska Ewa – pedagog szkolny, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
33. Łągwa Anetta – świetlica szkolna
34. Maniecka Anna – język polski
35. Marczak Marzena – edukacja wczesnoszkolna
36. Marusińska Liliana- świetlica szkolna, doradztwo zawodowe
37. Mastalerz Grażyna – nauczyciel wspomagający
38. Miastkowska Krystyna – język angielski
39. Misztela Agnieszka – biologia, świetlica szkolna
40. Nowak Ewelina – nauczyciel wspomagający
41. Nowak Karolina – świetlica szkolna
42. Nowicka Dorota – geografia, WOS, świetlica szkolna
43. Ościk Magdalena – kierownik świetlicy szkolnej
44. Pawelec Aleksandra – fizyka, rewalidacja
45. Pielużek Mariola –świetlica szkolna
46. Radojewska – Pechta Marlena –świetlica szkolna
47. Rakowska – Kister Ewa – język polski, historia
48. Rzepecki Mirosław – wychowanie fizyczne, świetlica szkolna
49. Sawicka Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
50. Siewierska Anna – wychowanie fizyczne
51. Siewierski Marek – wychowanie fizyczne
52. Słodkowicz Lidia – język polski, kaligrafia
53. Soja Małgorzata – świetlica szkolna
54. Stanios Lidia – edukacja wczesnoszkolna
55. Szulc Małgorzata – język polski, zaj. rozwijające z jęz. polskiego
56. Szydziak Anna – edukacja wczesnoszkolna
57. Święcicka Justyna – biblioteka szkolna
58. Turkowska Ewa – język niemiecki, nauczyciel wspomagający
59. Turniak Renata- wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
60. Woźniak Małgorzata – matematyka
61. Zawada Aneta – matematyka, kreatywna matematyka
62. Ziemba Agnieszka – chemia, wychowanie fizyczne, świetlica szkolna
63. Ziemba Renata – plastyka, muzyka
64. Zyzik Agnieszka – historia